Other T&F 2012

Home Up

Last updated 17 December 2015

Other Track & Field Results for 2012

The John Hoy Trophy - Norman Park 7-06-12
13 August 2012 - B&BHAC Open Meeting - Norman Park 17-08-12
9 July 2012 - B&BHAC Open Meeting - Norman Park 12-07-12
11 June 2012 - B&BHAC Open Meeting - Norman Park 13-06-12
28 May 2012 - B&BHAC Open Meeting - Norman Park 31-05-12
7 April 2012 - Alpha Beta Meeting - Lee Valley 8-04-12

13 August 2012 - B&BHAC Open Meeting - Norman Park

75m  Time :19:24        
Heat:1      Wind : -2.2         
  1 100 Olivia Richer Blackheath and Bromley U13G 10.77
  2 116 Mhani Brooks Blackheath and Bromley U13G 11.01
  3 141 Dalsan Gabrielle Blackheath and Bromley U13G 11.19
  4 2 Andi Desborough           Blackheath and Bromley U13G 11.46
  5 3 Kate Purser               Blackheath and Bromley U13G 11.49
             
75m  Time :19:24        
Heat:2      Wind : -1.7         
  1 143 James Low Blackheath and Bromley U13B 10.84
  2 104 Olivia Tikare Blackheath and Bromley U13G 10.99
  3 111 Alistair Lower Blackheath and Bromley U13B 11.74
  4 4 Neil Adams                Blackheath and Bromley U13B 12.45
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:1      Wind : -1.6         
  1 126 Dan Putnam Blackheath and Bromley SM 10.81
  2 79 Darren Green Kent AC SM 10.96
  3 103 Jermaine Alexander Blackheath and Bromley SM 11.27
  4 5 Michael Obiri-Darko       Ealing Southall and Middx       11.39
  5 81 Jaret Simmons Croydon Harriers U17M 11.45
  6 98 Joshua Wood Harrow SM 11.55
  7 112 Jonathan Magbadela   U17M 11.97
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:2      Wind : -0.8         
  1 90 Zanson Plummer Herne Hill Harriers U17M 11.03
  2 110 Jonnie Peacock Enfield and Haringey U20M 11.18
  3 138 Fawwaz Okunola Herne Hill Harriers U17M 11.24
  4 127 Michael Todd Blackheath and Bromley SM 11.51
  5 108 Jack Miller Bexley AC SM 11.55
  6 88 Darryl Thomas Herne Hill Harriers SM 11.73
  7 120 Zack Moules Bexley AC U17M 11.88
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:3      Wind : -1.3         
  1 80 Courtney Green Kent AC SM 11.73
  2 65 Lewis Miller Blackheath and Bromley U20M 11.78
  3 123 Daniel Luke Croydon Harriers U15B 11.88
  4 78 Mackanaki Williams Herne Hill Harriers U17M 11.91
  5 113 Andre Patterson Cambridge Harriers U17M 11.93
  6 83 Joshua Rud   U15B 11.94
  7 125 Michael Williams Croydon Harriers U17M 12.16
  8 94 Lincoln Campbell East Grinstead SM 12.32
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:4      Wind : -2.3         
  1 69 Michael Bartlett Basildon SM 12.17
  2 21 Adenekin Lipede           Blackheath and Bromley U17M 12.25
  3 8 Mike Marriot              Blackheath and Bromley SM 12.37
  4 147 Daniel Brown Herne Hill Harriers SM 12.46
  5 9 Baven Balendran             U17M 12.51
  6 152 Elliot Anderson Blackheath and Bromley U15B 12.99
  7 10 Bamiyo Oladipupo            U13B 13.73
    151 .                                 DNS   
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:5      Wind : -2.9         
  1 114 John Bankole   U17M 12.26
  2 68 Nicola Gilbert Enfield and Haringey SW 12.76
  3 24 Yehnine Gayle             Blackheath and Bromley SW 13.24
  4 11 Harry Taylor              Blackheath and Bromley U13B 13.32
  5 96 Paul Stack Blackheath and Bromley SM 13.55
  6 119 Darcey Kuypers Medway and Maidstone U15G 13.55
  7 133 Vanessa Grant Herne Hill Harriers SW 13.73
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:6      Wind : -1.8         
  1 117 Paris Johnson Blackheath and Bromley U15G 13.49
  2 12 Simone Baxter             Tonbridge AC U17W 13.50
  3 135 Tolu Oluwole-Ojo Epsom and Ewell U17W 13.55
  4 106 Ben Sutton Dartford U15B 13.97
  5 13 Jack Marsch               Blackheath and Bromley U15B 14.21
  6 57 .                                 14.30
  7 20 Adefela Lipede            Blackheath and Bromley U13B 14.55
    14 James Whiteaker                   DNS   
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:7      Wind : -2.4         
  1 18 Thomas Desborough         Blackheath and Bromley U17M 13.97
  2 145 Chantelle Bailey Thanet U13G 14.05
  3 176 Praise Phillips Cambridge Harriers U13B 14.19
  4 15 Christelle Baxter         Tonbridge  U17W 14.52
  5 16 Emily Shepard             Blackheath and Bromley U13G 14.54
  6 17 Rob Brown                 Blackheath and Bromley M60 14.84
  7 144 Tamzyn Williams Cambridge Harriers U13G 15.11
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:8      Wind : -3.2         
  1 132 Oyinkin Odumade Blackheath and Bromley U15B 14.47
  2 131 Tamara Duncan Blackheath and Bromley U15G 14.81
  3 121 Emma Jenkins Medway and Maidstone U15G 15.21
  4 3 Kate Purser               Blackheath and Bromley U13G 15.57
  5 128 Amirah Adewunmi Blackheath and Bromley U15G 15.64
  6 92 Kyra Durrant   U15G 15.94
             
100 metre   Time :20:08        
Heat:9      Wind : -1.1         
  1 22 Jason-Louis Bernard       Kingston and Poly SM 12.08
  2 82 Osei Agyeman   U15B 12.96
  3 19 Matt Linzey                 SM 13.63
  4 104 Olivia Tikare Blackheath and Bromley U13G 15.13
             
400 metre   Time :20:27        
Heat:1             
  1 73 Oliver Smith Chichester U20M 48.93
  2 75 Chris Challenger Invicta U20M 50.29
  3 77 Daniel Ochola Thames Valley SM 52.53
  4 74 Daniel Pitman Medway       53.65
  5 142 James Peeney Bexley U20M 54.21
  6 159 Richard Morris Southampton U20M 56.19
  7 27 Luke Russell              Blackheath and Bromley U17M 57.83
             
400 metre   Time :20:27        
Heat:2             
  1 149 Joshua Dalson Blackheath and Bromley U15B 53.70
  2 154 Rhys Canis Lewes U15B 55.35
  3 165 Bradley Clegg Blackheath and Bromley U17M 56.09
  4 158 Bailey Stickings Blackheath and Bromley U15B 56.37
  5 147 Daniel Brown Herne Hill Harriers SM 56.44
  6 156 Jacob Lane Ashford U17M 57.56
  7 21 Adenekin Lipede           Blackheath and Bromley U17M 58.50
             
400 metre   Time :20:27        
Heat:3             
  1 28 Caroline Ford             Cambridge Harriers SW 59.55
  2 18 Thomas Desborough         Blackheath and Bromley U17M 59.72
  3 58 Ellen Newark Bexley U17W 60.28
  4 91 Kristina Mikalauskiewe Bexley SW 60.47
  5 161 Fredrica Peart Blackheath and Bromley SW 61.51
  6 167 Leah Everson Blackheath and Bromley U15B 62.15
  7 163 Sonia Woolhouse Blackheath and Bromley U17W 63.10
  8 99 Holly Beaton Chichester U15G 63.25
             
400 metre   Time :20:27        
Heat:4             
  1 13 Jack Marsch               Blackheath and Bromley U15B 63.51
  2 29 Charlotte Daniel          Cambridge Harriers U20W 64.64
  3 31 Ashley Hamilton           Blackheath and Bromley U15G 64.94
  4 146 Rebecca Harris Bexley SW 65.60
  5 17 Rob Brown                 Blackheath and Bromley M60 66.73
  6 32 Joe Smith                 Blackheath and Bromley       67.62
  7 176 Praise Phillips Cambridge Harriers       76.82
             
800 metre    Time :20:49        
Heat:1             
  1 155 Tommy Ashby Gulidford SM 1:56.42
  2 126 Dan Putnam Blackheath and Bromley SM 1:58.57
  3 170 Daniel Kennedy Blackheath and Bromley SM 2:00.00
  4 33 Alex Pillow               Blackheath and Bromley SM 2:00.16
  5 26 Adam Varvel               Brunel University U20M 2:01.27
  6 171 Matthew Rozee Reading AC SM 2:02.02
  7 164 Wayne Lashley Dulwich SM 2:02.79
  8 34 Jamie Darling             Blackheath and Bromley SM 2:03.03
             
800 metre    Time :20:49        
Heat:2             
  1 157 Richard Macaulay London Heathside SM 2:05.83
  2 172 Joe Saddler Blackheath and Bromley U15B 2:09.53
  3 153 Stuart Milne Fife AC SM 2:09.65
  4 151 Simon Loughran Croydon Harriers M35 2:09.98
  5 182 Lewis Caiels Bexley U15B 2:10.26
  6 175 Tony Tuohy Dulwich M50 2:15.57
  7 56 Ben Murphy Tonbridge U17M 2:15.83
  8 173 Clare Elms Dulwich W45 2:18.90
  9 130 Mark Ashby Cambridge Harriers SM 2:19.15
             
800 metre    Time :20:49        
Heat:3             
  1 169 Jonathan Court Blackheath and Bromley U15B 2:14.42
  2 168 Etienne Faucher Cambridge Harriers U15G 2:18.21
  3 36 Jake Potter               Blackheath and Bromley U13B 2:18.30
  4 84 Paul Burgess Herne Hill Harriers U15B 2:20.23
  5 122 Rosa Prideaux Chelmsford U15G 2:20.58
  6 76 Toby Roe City of Portsmouth U15B 2:22.95
  7 30 Tara Bage                 Chichester U15G 2:30.43
  8 37 Bethany Frost             Blackheath and Bromley U17W 2:32.27
  9 177 Oscar Hussey Dulwich U13B 2:37.89
             
800 metre    Time :20:49        
Heat:4             
  1 38 Melody Kane               Blackheath and Bromley SW 2:30.90
  2 39 Lucy Daniel               Cambridge Harriers U17W 2:30.92
  3 136 Kathleen Faes Tonbridge U13G 2:35.10
  4 44 Samuel Crick              Tonbridge U13B 2:35.50
  5 40 Nia Gornell               Blackheath and Bromley U15G 2:44.24
  6 41 Jane Bradshaw             Blackheath and Bromley W40 2:46.26
  7 87 Anna Corby   U17W 3:00.83
  8 43 Harry Keene               Blackheath and Bromley U13B 3:01.25
             
1500 metre  Time :00:00        
Heat:1             
  1 188 Chris Bird Chichester SM 4:19.55
  2 45 William Fuller            Blackheath and Bromley U17M 4:26.51
  3 137 Tim Faes Tonbridge U17M 4:27.18
  4 35 Jaran Finn                Croydon Harriers M35 4:32.19
  5 46 Daniel Bentley-Gouldstone Beckenham SM 4:33.39
  6 54 Charles Crick             Tonbridge U13B 4:34.91
  7 178 Kelly Rushton City of Norwich SW 4:36.22
  8 179 Kaylee Dodd Basildon U17W 4:39.65
  9 48 William Pope              Blackheath and Bromley U15B 4:44.23
  10 184 Paul Lemman London Heathside M45 4:45.44
  11 47 Jessica Keene             Blackheath and Bromley U15G 4:45.80
  12 162 Niamh Bridson Blackheath and Bromley U15G 4:53.16
  13 189 Ben Barry  Sutton U15B 4:59.12
             
1500 metre  Time :00:00        
Heat:2             
  1 185 Amber Reed Blackheath and Bromley U20W 5:05.8
  2 174 Mike Mann Herne Hill Harriers M60 5:09.4
  3 183 Steve Mayfield Fairlands Valley Spartans M45 5:10.5
  4 50 Joshua Davidson Blackheath and Bromley U15B 5:15.3
  5 186 Andrea Pickup Dulwich W40 5:17.0
  6 51 George Pope               Blackheath and Bromley U13B 5:17.2
  7 187 Samantha Leighton Blackheath and Bromley U17W 5:23.5
  8 181 Chris Marshall Bromley Vets M60 5:24.7
  9 160 Lewis Stickings Blackheath and Bromley U13B 5:27.4
  10 180 Katherine Vinnicombe London Heathside SW 5:31.1
  11 190 Neil Roberts Blackheath and Bromley SM 5:48.7
  12 191 Steve Smythe Cambridge Harriers M50 5:50.2
  13 107 Lewis Warren Bees Academy U13B 5:50.5
  14 129 Ros Tabor Cambridge Harriers W60 5:59.7
  15 53 Chloe Kibblewhite Blackheath and Bromley U15G 6:01.9
  16 192 Jasmine Anderson Dartford U13G 6:22.7
                 
Triple Jump              
             
  1 124 Karina Harris Blackheath and Bromley U13G 9.08
             
  1 93 Rhiannon Wallwork Invicta U15G 10.33
  2 105 Amanda Beeput   U15G 9.05
  3 71 Caitlin Dimbleby Kingston and Poly U15G 8.75
             
  1 95 Zara Asante Harrow SW 11.76
  1 134 Dee Bakre Enfield SW 11.76
             
  1 10 Bamiyo Oladipupo Blackheath and Bromley U13B 10.02
  2 143 James Low Blackheath and Bromley U13B 8.82
  3 107 Lewis Warren Bees Academy U13B 7.40
             
  1 140 Tyrell Simpson Taylor   U15B 9.90
             
  1 114 Josh Bankole   U17M 11.63
  2 115 Rhys Wrenn Blackheath and Bromley U17M 10.56
             
  1 19 Matt Linzey   SM 10.26
             
Javelin            
  1 89 Emily Knights-Toomer Ashford U13G 24.52
  2 70 Sophie Dimbleby Kingston and Poly U13G 23.19
  3 150 Shannon Maffioni   U13G 22.79
  4 72 Rheanna Reynolds   U13G 17.68
  5 86 Ella Corby   U13G 17.50
             
  1 109 Jessica Murphy Tonbridge U17W 23.82
             
  1 131 Femi Sofolarin Blackheath and Bromley U13B 31.41
  2 36 Jake Potter Blackheath and Bromley U13B 25.84
  3 111 Alistair Lower Blackheath and Bromley U13B 10.97
             
  1 85 Ben Man Enfield U15B 39.66
  2 84 Paul Burgess Herne Hill Harriers U15B 25.26
             
  1 102 Giacomo Spagnoli Croydon U17M 29.34
             
  1 101 James Apps Paddock Wood SM 51.50
  2 166 Matthew Huntley   SM 44.87
  3 66 Scott Moorhouse Enfield SM 43.38
  4 69 Michael Bartlett Basildon SM 41.78
  5 148 Steve Cotton North Devon SM 27.90
             
  1 118 Mike van den Dobblesteen Blackheath and Bromley M40 49.57
             

 

Top of Page


9 July 2012 - B&BHAC Open Meeting - Norman Park

Blackheath & Bromley Open 9.7.12 - RESULTS
             
150 metre    Time :19:17        
Heat:1      Wind : -0.1         
  1 102 Joseph Massimo Crawley U13B 19.27
  2 135 Magda Cienciala Blackheath and Bromley U13G 20.49
  3 73 Emily Sheppard            Blackheath and Bromley U13G 21.26
  4 5 Kate Purser               Blackheath and Bromley U13G 22.98
  5 4 Karina Harris             Blackheath and Bromley U13G 23.00
             
200 metre   Time :19:33        
Heat:1      Wind : 0.4         
  1 6 Duane Bovell              Blackheath and Bromley SM 22.38
  2 123 Toby Ocubi Blackheath and Bromley SM 22.52
  3 124 Victor Nwagbara Blackheath and Bromley SM 22.58
  4 126 Tunde Balogun Blackheath and Bromley SM 22.88
  5 140 Jack Miller Bexley SM 23.29
  6 7 Andrea Patterson            U20M 23.48
  7 108 Gift Mclaren South London Harriers U20M 23.59
             
200 metre   Time :19:33        
Heat:2      Wind : -0.3         
  1 8 Ishmael Smith-John          U20M 24.04
  2 105 Simon Chapple St.Marys Richmond SM 24.87
  3 115 Patrick Mbanga   SM 25.66
  4 21 Bailey Stickings          Blackheath and Bromley U15B 25.67
  5 10 Paul Formanko             Blackheath and Bromley U17M 25.90
  6 118 Claire Capon Dartford SW 26.85
  7 11 Yehnine Gayle             Blackheath and Bromley SW 26.98
             
200 metre   Time :19:33        
Heat:3      Wind : -0.4         
  1 12 Harry Taylor              Blackheath and Bromley U13B 26.93
  2 106 Tom Phillips Blackheath and Bromley M55 27.37
  3 120 Hannah Sutton Dartford SW 27.93
  4 117 Vanessa Grant Herne Hill Harriers SW 28.03
  5 44 Ian Taylor                Blackheath and Bromley M50 29.22
  6 101 Christopher Griffith Vets AC M35 29.41
  7 39 Georgina Taylor           Blackheath and Bromley U15G 29.82
             
200 metre   Time :19:33        
Heat:4      Wind : -0.7         
  1 15 Luca Taylor               Blackheath and Bromley U15B 26.33
  2 17 Matthew Witchalls         Blackheath and Bromley U15B 27.24
  3 127 Kate Woodbridge Blackheath and Bromley U15G 28.47
  4 122 Olivia Richer Blackheath and Bromley U13G 29.31
  5 16 Edward Adams              Blackheath and Bromley U13B 29.45
  6 143 George Ward Blackheath and Bromley U13B 29.85
  7 157 Ethan Vinton   U13BB 32.16
             
800 metre   Time :20:13        
Heat:1           
  1 28 Oilver Taylor             Blackheath and Bromley U20M 2:00.30
  2 29 Matt Rozee                Blackheath and Bromley SM 2:01.04
  3 136 Alex Gibbins Blackheath and Bromley SM 2:02.58
  4 139 Jamie Darling Blackheath and Bromley SM 2:05.90
  5 138 Tim Ayres Blackheath and Bromley SM 2:07.10
  6 32 Elaine Murty              Blackheath and Bromley SW 2:08.11
  7 168 Lewis Cailes Bexley U15B 2:10.98
  8 31 Caroline Ford             Cambridge SW 2:12.05
             
800 metre   Time :20:13        
Heat:2           
  1 34 Niyi Akin-Agunbiade       Blackheath and Bromley U15G 2:13.23
  2 35 Thomas Desborough         Blackheath and Bromley U17M 2:14.64
  3 119 Kat Sutton Dartford SW 2:17.58
  4 174 Duncan Hussey Dulwich M45 2:17.83
  5 145 Etienne Faucher Cambridge U15G 2:20.87
  6 36 Jessica Keene             Blackheath and Bromley U15G 2:21.17
  7 114 Harley Wooler Bexley U15G 2:22.02
  8 38 Graham Coates             Blackheath and Bromley M60 2:29.65
             
800 metre   Time :20:13        
Heat:3           
  1 113 Joshua Skyers Blackheath and Bromley U15B 2:23.97
  2 40 Niamh Bridson Hubbard     Blackheath and Bromley U15G 2:24.11
  3 39 Georgina Taylor           Blackheath and Bromley U15G 2:24.71
  4 125 Christian Lee Crawley U13B 2:25.63
  5 42 William Brockman          Tonbridge U13B 2:27.25
  6 43 Charlie Davis             Blackheath and Bromley U15B 2:29.51
  7 69 Michael Mann              Herne Hill Harriers M60 2:30.35
  8 41 Joe Smith                 Blackheath and Bromley U13B 2:32.58
             
800 metre   Time :20:13        
Heat:4           
  1 44 Ian Taylor                Blackheath and Bromley M50 2:29.12
  2 45 Melody Kane               Blackheath and Bromley SW 2:30.60
  3 46 Rob Brown                 Blackheath and Bromley M60 2:32.04
  4 47 Joshua Davidson           Blackheath and Bromley U15B 2:32.56
  5 134 Elikem Gregorio De Souza   U13G 2:34.30
  6 133 Jessica Dando Dartford SW 2:36.41
  7 146 Josie Kavanagh Croydon Harriers U15G 2:38.53
             
800 metre   Time :20:13        
Heat:5           
  1 153 Brandon McDowell Blackheath and Bromley U15B 2:30.17
  2 171 Oscar Hussey Dulwich U13B 2:31.38
  3 51 Ashley Hamilton           Blackheath and Bromley U15B 2:32.93
  4 49 Helen Garrett             Beckenham W45 2:33.56
  5 158 Andy Tucker Blackheath and Bromley M45 2:35.27
  6 52 Barry Wetherilt           Blackheath and Bromley M55 2:36.59
  7 48 Nia Gornell               Blackheath and Bromley U13G 2:39.84
    50 Catrin Murphy                     DNS   
             
800 metre   Time :20:13        
Heat:6           
  1 53 Bethany Frost             Blackheath and Bromley U17W 2:32.01
  2 60 Mick Keene                Blackheath and Bromley M50 2:40.77
  3 54 Lewis Stickings           Blackheath and Bromley U13B 2:43.47
  4 57 Aspen Cumming             Medway Park Phoenix U13B 2:47.67
  5 56 Chloe Kibblewhite         Blackheath and Bromley U15G 2:51.38
  6 59 Helen Godsell             Blackheath and Bromley W55 2:53.17
  7 149 Lewis Warren Blackheath and Bromley U13B 2:54.53
  8 55 Francesca Pickup          Blackheath and Bromley U13G 2:55.28
  9 100 Natasha Nelson Blackheath and Bromley U13G 3:15.90
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:1      Wind : 0.2         
  1 177 Kieran Daly Blackheath and Bromley SM 10.79
  2 6 Duane Bovell              Blackheath and Bromley SM 10.84
  3 126 Tunde Balogun Blackheath and Bromley SM 11.04
  4 123 Toby Olubi Blackheath and Bromley SM 11.08
  5 124 Victor Nwagbara Kingston and Poly SM 11.24
  6 161 Anu Iyanda Bexley U20M 11.30
  7 1 Reuben Fakoya             Blackheath and Bromley U20M 11.37
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:2      Wind : -0.3         
  1 144 Michael Todd Blackheath and Bromley SM 11.34
  2 183 Chaka Maillet Thames Valley SM 11.40
  3 140 Jack Miller Bexley SM 11.48
  4 178 Alex Skipp Blackheath and Bromley U17M 11.52
  5 116 Joshua Wood Harrow SM 11.53
  6 104 Christian Lutz St.Marys Richmond SM 11.67
  7 2 Koliya Decruz             Blackheath and Bromley SM 11.76
  8 107 Lincoln Campbell East Grinstead M45 12.05
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:3      Wind : -0.2         
  1 108 Giff Mclaren South London Harriers U20M 11.67
  2 167 Jonathan Mugbadelo   U17M 11.71
  3 159 Joshua Dalsan Blackheath and Bromley U15B 11.94
  4 182 Dotun Ayodele Blackheath and Bromley U15B 12.04
  5 9 Adeneken Lipede           Blackheath and Bromley U17M 12.05
  6 185 Bradley Clegg Blackheath and Bromley U17M 12.54
  7 115 Patrick Mbanga   SM 12.88
    186 .                                 DNS   
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:4      Wind : 0.2         
  1 10 Paul Formanko             Blackheath and Bromley U17M 12.39
  2 165 Ryan Poyroo Blackheath and Bromley U15B 12.91
  3 170 Vivien Olatunji Blackheath and Bromley U17W 12.93
  4 102 Joseph Massimo Crawley U13B 12.94
  5 11 Yehnine Gayle             Blackheath and Bromley SW 12.97
  6 106 Tom Phillips Blackheath and Bromley M55 13.12
    109           DNS   
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:5      Wind : 0.0         
  1 12 Harry Taylor              Blackheath and Bromley U13B 13.01
  2 15 Luca Taylor               Blackheath and Bromley U15B   13.08
  3 117 Vanessa Grant Herne Hill Harriers SW 13.44
  4 17 Matthew Witchalls         Blackheath and Bromley U15B   13.49
  5 68 William Pope              Blackheath and Bromley U15B   13.70
  6 25 Jack Marsch               Blackheath and Bromley U15B   13.77
  7 13 Adefela Lipede            Blackheath and Bromley U13B 14.08
  8 147 Ellie McCormack Croydon Harriers U13G 14.43
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:6      Wind : -0.2         
  1 109 Aine Hurlock Blackheath and Bromley U17M 13.72
  2 175 Oyinka Odumade Blackheath and Bromley U15G 14.01
  3 169 Tamara Duncan         14.33
  4 73 Emily Sheppard            Blackheath and Bromley U13G 14.38
  5 3 Andi Desborough           Blackheath and Bromley U13G 15.35
  6 157 Ethan Vinton   U13B 15.50
  7 5 Kate Purser               Blackheath and Bromley U13G 15.55
             
100 metre   Time :20:46        
Heat:7      Wind : 0.1         
  1 18 Joshua Iyen                 U20M 13.03
  2 101 Christoper Griffith Vets AC M35 14.49
  3 137 Michal Burda         15.55
  4 163 Ellie Quinn Blackheath and Bromley U13G 16.70
  5 160 Danielle Wright Blackheath and Bromley SW 16.89
             
400 metre   Time :21:07        
Heat:1           
  1 184 Victor Nutakor Newham SM 50.99
  2 151 Tom Clench Bexley SM 51.41
  3 162 Luke Francis Bexley U17M 51.76
  4 164 James Peeney Bexley U20M 53.95
  5 148 Sebastiano Antonuccio Athletica Roma Acqacetosa SM 54.74
  6 166 Shaquille Gilpin   U17W 55.24
  7 19 Luke Russell              Blackheath and Bromley U17M 70.22
             
400 metre   Time :21:07        
Heat:2           
  1 21 Bailey Stickings          Blackheath and Bromley U15B 55.49
  2 20 William Adams             Blackheath and Bromley U15B 56.04
  3 155 Kristina Mikalauskiene Bexley SW 61.19
  4 22 Leah Everson              Blackheath and Bromley U15G 61.30
  5 25 Jack Marsch               Blackheath and Bromley U15B 62.53
  6 23 Shannon Riskey            Blackheath and Bromley U15G 64.61
  7 137 Michal Burda         74.02
             
400 metre   Time :21:07        
Heat:3           
  1 113 Joshua Skyers Blackheath and Bromley U15B 60.02
  2 99 Bertie Harrington Croydon Harriers U15B 66.84
  3 101 Christopher Griffith Vets AC M35 69.26
  4 27 Christopher Smith         Blackheath and Bromley U15B 74.23
  5 192 Jasmine Anderson Dartford