BP 25-11-06

Home Up

Last updated 17 December 2015

Bromley Primary Schools.

These events are supported by B&B, Francis Chappell and Running Fitness.

BROMLEY PRIMARY SCHOOLS

CROSS COUNTRY ASSOCIATION

25th November 2006 

COMPETITON FOR OVERALL PLACINGS 

 

Year 3 / 4 Boys

Year 3 / 4 Girls

Year  5 /6 Girls

Year 5 / 6 Boys

Total 4 Races

Position

Small

 

 

 

 

 

 

Keston

295

194

424

662

1575

1

Clare House

609

465

349

286

1709

2

Churchfields

1209

737

 

 

 

 

Edgebury

258

 

 

 

 

 

St Anthony’s

 

 

 

 

 

 

ST Paul’s Cray

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medium

 

 

 

 

 

 

St Mary’s

153

138

149

152

592

1

Parish

268

301

77

379

1025

2

Alexandra

507

146

339

463

1455

3

Hawes Down

684

371

228

284

1567

4

Valley

1097

417

471

840

2825

5

Oaklands

1147

785

402

665

2999

6

Perry Hall

548

 

 

 

 

 

Royston

680

 

 

 

 

 

James Dixon

 

 

 

 

 

 

St George’s

 

 

 

 

 

 

St Joseph’s

 

 

 

 

 

 

Wickham Common

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Large

 

 

 

 

 

 

Oak Lodge

69

63

63

31

226

1

Pickhurst

83

196

166

137

582

2

Balgowan

120

177

335

207

839

3

Highfield

144

302

226

224

896

4

Warren Road

618

514

623

373

2128

5

 

CROSS COUNTRY RESULTS SHEET

CRYSTAL PALACE EVENT 

YEAR 3 / 4 BOYS 

25th November 2006 

Position

School

Points

1

Oak Lodge

69

2

Pickhurst

83

3

Balgowan

120

4

Highfield

144

5

St Mary’s

153

6

St David’s

237

7

Edgebury

258

8

Parish

268

9

Keston

295

10

Wickham Court

337

11

Alexandra

507

12

Perry Hall

548

13

Clare House

609

14

Warren Road

618

15

Royston

680

16

Hawes Down

684

17

Bishop Challoner

737

18

Valley

1097

19

Oaklands

1147

20

Churchfields

1209

 

 

 

 

St George’s

 

 

St Anthony’s

 

 

St Paul’s Cray

 

 

St Joseph’s

 

 

Wickham Common

 

 

CROSS COUNTRY RESULTS SHEET 

CRYSTAL PALACE EVENT 

YEAR 3 / 4 GIRLS 

25th November 2006 

Position

School

Points

1

Oak Lodge

63

2

St Mary’s

138

3

Alexandra

146

4

Balgowan

177

5

Keston

194

6

Pickhurst

196

7

Wickham Common

216

8

Parish

301

9

Highfield

302

10

Hawes Down

371

11

Valley

417

12

St Joseph’s

463

13

Clare House

465

14

Warren Road

514

15

St George’s

718

16

Churchfields

737

17

Oaklands

785

18

St Anthony’s

994

 

 

 

 

Bishop Challoner

 

 

Royston

 

 

Perry Hall

 

 

Wickham Court

 

 

Edgebury

 

 

St Paul’s Cray

 

 

St David’s

 

 

James Dixon

 

 

Farringtons

 

  

CROSS COUNTRY RESULTS SHEET 

CRYSTAL PALACE EVENT 

YEAR 5 / 6 BOYS

25th November 2006 

Position

School

Points

1

Oak Lodge

31

2

Wickham Common

130

3

Pickhurst

137

4

St Mary’s

152

5

Balgowan

207

6

Highfield

224

7

Hawes Down

284

8

Clare House

286

9

St David’s

308

10

Warren Road

373

11

Parish

379

12

Churchfields

456

13

Alexandra

463

14

St Joseph’s

643

15

Edgebury

645

16

Keston

662

17

Oaklands

665

18

Valley

840

19

Royston

1022

20

St Anthony’s

1288

21

James Dixon

1439

 

 

 

 

Perry Hall

 

 

St George’s

 

 

St Paul’s Cray

 

 

Wickham Court

 

 

Babington House

 

 

CROSS COUNTRY RESULTS SHEET 

CRYSTAL PALACE EVENT 

YEAR 5 / 6 GIRLS 

25th November 2006 

Position

School

Points

1

Oak Lodge

63

2

Parish

77

3

St Mary’s

149

4

Pickhurst

166

5

Highfield

226

6

Hawes Down

228

7

Wickham Common

265

8

Balgowan

335

9

Alexandra

339

10

Clare House

349

11

Oaklands

402

12

Keston

424

13

Valley

471

14

Bishop Challoner

474

15

Edgebury

605

16

Warren Road

623

 

 

 

 

 

 

 

St David’s

 

 

Royston

 

 

Wickham Court

 

 

St Paul’s Cray

 

 

James Dixon

 

 

St Anthony’s

 

 

Churchfields

 

BROMLEY PRIMARY SCHOOLS

CROSS COUNTRY ASSOCIATION

INDIVIDUAL RESULTS – BOYS – YEAR 3 AND 4 - 25th November 2006 

Position

Time

Name

School

 1

7.08

Harry Whitbread

Balgowan

2

7.21

Cameron Walker-Pow

Perry Hall

3

7.28

Thomas Wright

St Mary’s

4

7.32

Elliott Williams

Oak Lodge

5

7.34

Oliver Boulding

Pickhurst

6

7.40

John-Joe Riley Gowan

St Joseph’s

7

7.41

Sean Breket

Pickhurst

8

7.42

Sean Cole

Highfield

9

7.43

Casey Brown

Balgowan

10

7.44

Alfie Hickman

Highfield

11

7.46

Tom Mason

Oak Lodge

12

7.47

Stephen Ikpenni

Parish

13

7.48

Archie Patterson

St David’s

14

7.49

Luke Hagan

St David’s

15

7.52

Joshua Noone

Oak Lodge

16

7.55

Jack Sadgrove

Edgebury

17

7.58

Josh Shonibare

Bishop Challoner

18

7.59

Harry Guarnion

Highfield

19

8.03

Sheyi Cole

Oak Lodge

20

8.04

Zavier Hussein

Oak Lodge

21

8.05

James Dove

Oak Lodge

22

8.06

Isaac Bray

Pickhurst

23

8.07

Brandon Mcontosa

Pickhurst

24

8.08

Daniel Tarrant

Balgowan

25

8.09

James Monnery

Oak Lodge

26

8.10

Stephen Ewans

Pickhurst

27

8.11

Emile Haines

Oak Lodge

28

8.12

Krishan Parmar

Oak Lodge

29

8.13

Conor Collins

St Mary’s

30

8.14

Reagan McCarthy

St Mary’s

31

8.15

Tommy Scopes

Wickham Court

32

8.16

Christian Battle

Keston

33

8.17

Oliver Stenning

Balgowan

34

8.18

Dylan Parrott

Oak Lodge

35

8.19

Christopher Smith

Wickham Court

36

8.21

 

 

37

8.21

Sam Walsh

Perry Hall

38

8.26

Harvey Turner

Edgebury

39

8.27

Joseph Battle

Keston

40

8.28

Harry Scott-Munro

Oak Lodge

41

8.29

Alex Grant

Pickhurst

42

8.30

Matthew Appleby

Oak Lodge

43

8.31

James Connolly

Wickham Common

44

8.33

Kane Gardner

Wickham Common

45

8.33

William Burn

St Mary’s

46

8.37

Sean Redfeld

St Mary’s

47

8.39

Elliott Raymond Johnson

St Mary’s

48

8.40

Jacob Gold

Highfield

49

8.41

Rian Bray

Parish

50

8.41

Ben McConnell

St Mary’s

 

Position

Time

Name

School

51

8.46

Hary Rowe

Parish

52

8.47

Sam Margetts

Alexandra

53

8.48

Jack Spedding

Balgowan

54

8.48

Ayobami Akin

Oak Lodge

55

8.49

George Cosgrove

Oak Lodge

56

8.50

Daniel Faust

Royston

57

8.50

Matthew Frost

St Mary’s

58

8.50

Connor Vale

Pickhurst

59

8.51

Sean Fitzgerald

Oak Lodge

60

8.51

Max Ripley

Highfield

61

8.52

Milo Bargeron

St David’s

62

8.53

Laurie Plumb

Pickhurst

63

8.54

Taku Kazemba

Royston

64

8.54

Marcel Hedman

Hawes Downe

65

8.54

James Dear

Keston

66

8.56

William Adams

Wickham Court

67

8.56

Harry Edmunds

Edgebury

68

8.56

Scott Dyer

Edgebury

69

8.57

Joseph Gammon

Edgebury

70

8.57

Adam McMahon

Warren Road

71

8.57

Oscar Kane

Oak Lodge

72

8.57

Jed Sexton

Oak Lodge

73

9.01

Sakari Syvaniemi

St David’s

74

9.01

Korede Osinibi

Parish

75

9.01

Joshua Dodson

Keston

76

9.01

Max Cowan

St David’s

77

9.03

Sam Thatcher

Pickhurst

78

9.03

Piers Dhadli

St David’s

79

9.03

George Montague

Highfield

80

9.03

Paul Burgess

Pickhurst

81

9.06

Alfie Cumbers

Edgebury

82

9.06

Gregory Dong

Parish

83

9.06

Michael Watkins

Highfield

84

9.06

Jonathan Rhule

Keston

85

9.06

Paul Macleod

Clare House

86

9.08

George Marowitz

Pickhurst

87

9.08

Joseph Matthews

Pickhurst

88

9.08

 

 

89

9.08

 

 

90

9.08

Noah Paps

Oak Lodge

91

9.09

 

 

92

9.09

Conor Britton-Smith

Perry Hall

93

9.09

Toby Geer

Highfield

94

9.09

Thomas Jordan

Wickham Court

95

9.09

Alex Martial

Oak Lodge

96

9.09

George Parker

Balgowan

97

9.10

Sakarya Esse

Royston

98

9.10

Isaac Kawo

Oak Lodge

99

9.10

Tom Mithcell Dawson

Alexandra

100

9.10

James Dredge

Oak Lodge

Position

Time

Name

School

101   

9.10

Jack Moss

Oak Lodge

102   

9.12

Oliver Dowling

Balgowan

103   

9.12

Reece Biggs

Pickhurst

104   

9.12

Yaroslav Bilokopytov

St Joseph’s

105   

9.12

Freddie Eveson

Oak Lodge

106   

9.12

Alex Hajigeurgiou

Alexandra

107   

9.13

Jonathan Burtonshaw

Pickhurst

108   

9.13

Luke Jackson-Clark

Keston

109   

9.13

Jack Whitaker

Highfield

110   

9.13

 

 

111   

9.17

Max Jordan

Wickham Court

112   

9.17

Matthew Hunt

Warren Road

113   

9.17

Barre Dualeh

Alexandra

114   

9.17

Max Tallis

Oak Lodge

115   

9.17

Aaron Stephens

Oak Lodge

116   

9.21

 

 

117   

9.21

Lewis King

St Mary’s

118   

9.21

Max Marshall

Bishop Challoner

119   

9.21

Sonny Prior

St Paul’s Cray

120   

9.21

Dario Levent

Clare House

121   

9.23

Andrew Ma

Clare House

122   

9.23

Billy Belsham

Warren Road

123   

9.23

Elliott Small

Edgebury

124   

9.23

George Williams

Oak Lodge

125   

9.23

Alex Kay

Keston

126   

9.23

Joshua Luffman

Hawes Downe

127   

9.23

Rowan Wright

Hawes Downe

128   

9.23

Tom Cornish

Highfield

129   

10.01

Jonathan Hilderly

Oak Lodge

130   

10.02

Mathew Falconer

Oak Lodge

131   

10.02

 

 

132   

10.02

Joseph Pettyfer

Keston

133   

10.04

Ben Judge

Warren Road

134   

10.04

Vince Bloye

Oak Lodge

135   

10.04

Matthew Dredge

Oak Lodge

136   

10.04

Jack Paterson

Churchfields

137   

10.04

Fred Kemayou

Alexandra

138   

10.04

Will Sealy

St David’s

139   

10.07

James Price

Clare House

140   

10.07

William Green

Wickham Common

141   

10.07

Ben Davis

Wickham Common

142   

10.12

Mathew Tuckner

Highfield

143   

 

 

 

144   

10.13

Edward Price

Clare House

145   

10.14

Charlie Merkel

Pickhurst

146   

10.16

James Black

Keston

147   

10.17

Ben Steward

Oak Lodge

148   

10.20

Rory Waylett

St Mary’s

149   

10.25

Daniel Adelman

Oak Lodge

150   

10.27

Eamon Flannery

St Joseph’s

Position

Time

Name

School

151   

10.50

Sebastian Bromberg

Clare House

152   

10.50

Jack Forryan

St David’s

153   

10.51

Xavier Chitnavis

St David’s

154   

10.52

Luke Elton

Oak Lodge

155   

10.53

 

 

156   

10.54

Henry Betts

Oak Lodge

157   

10.55

Connor Shine

St Anthony’s

158   

10.56

Patrick Job

St Mary’s

159   

11.07

Jake Thompson

Oak Lodge

160   

11.07

Isaac Paten

Balgowan

161   

11.07

Ben Chambers

Highfield

162   

11.07

John Robins

Oak Lodge

163   

11.14

Max Vaughan

St David’s

164   

11.14

Charlie Norcott

Valley

165   

11.14

Reuben Back

Pickhurst

166   

11.16

Keenan Lam

Keston

167   

11.18

William Edwards

St David’s

168   

11.20

Louis payne

Balgowan

169   

11.20

Callum Dollan

St David’s

170   

11.25

Jack Baker

Perry Hall

171   

11.25

Hari Razvi

Highfield

172   

11.25

Rossa Saunders

St Mary’s

173   

11.27

William Moore

Balgowan

174   

11.27

James Sowter

Pickhurst

175   

11.27

Ben Obee

Oak Lodge

176   

11.30

Ewan Brown

Balgowan

177   

11.30

Alisdair Shapcott

Balgowan

178   

11.30

Christos Troullides

Bishop Challoner

179   

11.30

Joseph Walsham

Clare House

180   

11.35

Harrison Dunk

Hawes Downe

181   

11.40

Joshua Reilly

Warren Road

182   

11.40

James Parkinson

Warren Road

183   

11.40

Michael Belgan

Oaklands

184   

11.47

 

 

185   

11.47

Tom Reece

Clare House

186   

11.47

Haaken Cavell

Clare House

187   

11.52

Tunde Pratt

Hawes Downe

188   

11.52

Jake Owen

Highfield

189   

11.59

Thomas Adkin

Oaklands

190   

12.01

Lewis Goode

St Mary’s

191   

12.02

Tawo Kazoma

Royston

192   

12.04

Harley Gage Pearson

Valley

193   

12.04

Oliver Martin

Oaklands

194   

12.05

Niyi Akin

Oak Lodge

195   

12.07

Sam Davies

Highfield

196   

12.07

Alfie Lyon-Ray

Bishop Challoner

197   

12.07

Alex Aird

Oak Lodge

198   

12.08

Jay Stone

St David’s

199   

12.09

Nathan Ward

St Mary’s

200   

12.12

Benito Cattani

Hawes Downe

Position

Time

Name

School

201   

12.11

Henry Connolly

Wickham Court

202   

12.11

Grady Kavenagh

Wickham Court

203   

12.12

Freddie Bellinger

Highfield

204   

12.12

Tom Chambers

St Paul’s Cray

205   

12.12

Thomas Burton

Keston

206   

12.13

Freddie Eglese

Balgowan

207   

12.14

Ryan Gorey

St Joseph’s

208   

12.15

Luke Gregory

Highfield

209   

12.15

Michael Goddick

Pickhurst

210   

12.15

Matthew Thompson

Oak Lodge

211   

12.15

Dean Dunter

Alexandra

212   

12.16

Gerald Sargeant

Clare House

213   

12.16

Ben Williams

Alexandra

214   

12.17

 

 

215   

12.18

James Hudson

Balgowan

216   

12.18

Luke Boxall

Oak Lodge

217   

12.18

Rory O’Shea

St Mary’s

218   

12.18

George W. Smith

Oak Lodge

219   

12.18

Joe Freeman

Oak Lodge

220   

12.20

Slyam Gajjar

St David’s

221   

12.20

Hugh Campbell

Oak Lodge

222   

12.24

Richard Moulange

Hawes Downe

223   

12.24

Thomas Buckle

Oak Lodge

224   

12.24

Toby Ferrison

Warren Road

225   

12.24

Sam Rouse

Oak Lodge

226   

12.25

Alex Akimbile

Alexandra

227   

12.25

Cameron Hasan

Oak Lodge

228   

12.29

Steven Banjo

Bishop Challoner

229   

12.31

Terry Keeley

St Mary’s

230   

12.32

Harry Andrews

Balgowan

231   

12.32

Luis Mentel

Keston

232   

12.33

Ethan Little

Churchfields

233   

12.34

Patrick Gunning

Balgowan

234   

12.34

Patrick Hope

Highfield

235   

12.35

Axl Ripley

Balgowan

236   

12.36

Louis Saunders

Valley

237   

12.39

 

 

238   

12.39

Alex Talbot

Alexandra

239   

12.40

William Maguire

Highfield

240   

12.40

Charlie Mounier

St George’s

241   

12.40

Adi Doshi

Balgowan

242   

12.40

Daniel Traves

Alexandra

243   

12.41

Billy Connors

St Mary’s

244   

12.42

Samuel Baggerley

St Mary’s

245   

12.42

Nafi Talukder

Highfield

246   

12.42

Joe Gibbons

Highfield

247   

12.43

Max Ferrari

Perry Hall

248   

12.44

Oliver Beard

Balgowan

249   

12.45

Hector Yu

Highfield

250   

12.45

Joel Banson

Pickhurst

Position

Time

Name

School

251   

12.47

Alex Gonos

Balgowan

252   

12.47

 

 

253   

12.47

Miles Yales

St Mary’s

254   

12.47

Joseph Dempsey

St David’s

255   

12.48

Alex Chiappe

Balgowan

256   

12.48

Billy Simpson

Warren Road

257   

12.48

Oliver Ralph

Balgowan

258   

12.48

Daniel Llewellyn

Churchfields

259   

12.49

Liam Gunning

Hawes Downe

260   

12.49

 

 

261   

12.49

Jack Cornish

Oak Lodge

262   

12.49

Ben Miles

Oak Lodge

263   

12.50

 

 

264   

12.50

George Croft

Alexandra

265   

12.50

 

 

266   

12.50

Josef Buckley

Oaklands

267   

12.51

Jack Leberl

Balgowan

268   

12.51

Ryan Cattermole

Valley

269   

12.53

Jules Warner

Alexandra

270   

12.53

Ciaran Garden

Balgowan

271   

12.53

Joshua Eglese

Balgowan

272   

12.53

Alfie Aldridge

Edgebury

273   

12.54

Abokor Mohamed

Royston

274   

12.54

William Costa

Balgowan

275   

12.54

Alex Runkiles

Highfield

276   

12.54

Billy Cercer

Pickhurst

277   

12.56

Quhir Bandali

Highfield

278   

12.56

 

 

279   

12.57

Yazdan Adefuli

Churchfields

280   

12.57

Oliver B-E

Clare House

281   

12.57

Connor Vost Bond

Clare House

282   

12.58

Jools Draper

Balgowan

283   

12.59

Osh Wilson

Alexandra

284   

12.59

Harry

Valley

285   

12.59

 

 

286   

12.59

Alfie Worman

Hawes Downe

287   

13.0

Cormac Shipley

St Mary’s

288   

13.0

Aaron Wray

Oak Lodge

289   

13.01

 

 

290   

13.02

Fraser Harding

Alexandra

291   

13.03

Kirushanth

Warren Road

292   

13.04

Toby Tarkhani

Clare House

293   

13.05

Alex Holmes

Highfield

294   

13.05

Frank Adams

Alexandra

295   

13.06

 

 

296   

13.06

 

 

297   

13.06

 

 

298   

13.07

Ewan Nichols

Keston

299   

13.08

Rene Solomon

Balgowan

300   

13.08

Harry Clark

Clare House

Position

Time

Name

School

301   

13.09

Gregory Walker

Highfield

302   

13.09

 

 

303   

13.09

Aaron Hedman

Hawes Down

304   

13.09

Matthew Greenidge

Churchfields

305   

13.10

 

 

306   

13.10

Kenan Morgan Smith

St Anthonys

307   

13.11

Jonathan Box

St pauls Cray

308   

13.12

 

 

309   

13.13

Harrison peck

Churchfields

310   

13.14

Aiden Cornwell

Churchfields

311   

13.15

Luke Hyde

Alexandra

312   

13.16

Reece Clarke

St anthonys

313   

13.16

Matthew Peek

Warren Road

314   

13.16

Jed Barnes

Warren Road

315   

13.16

Matthew Reddington

Highfield

316   

13.16

Martyn Moare

Oaklands

317   

 

 

 

318   

13.16

Peontia Griffith

St pauls cray

319   

13.16

James maclaren

Keston

320   

 

 

 

321   

13.18

Jacob kuyt

Hawes down

321

13.19

Zak Dokari

Keston

322   

13.19

Stewart Dickson

alexandra

323   

13.20

 

 

324   

13.20

 

 

325   

13.20

 

 

326   

13.23

 

 

327   

13.23

Ramin jarfarpuran

highfield

 

BROMLEY PRIMARY SCHOOLS

CROSS COUNTRY ASSOCIATION

INDIVIDUAL RESULTS – BOYS – YEAR 5 and 6 - 25th November 2006

Position

Time

Name

School

 1

7.14

James Hunter

Balgowan

2

7.30

Charlie Tossil

Hawes Down

3

7.31

Eddie Hampton

Oak Lodge

4

7.36

Richard Webb

Oak Lodge

5

7.38

Sam Bennett

Oak Lodge

6

7.40

Aidan Nicol

Clare House

7

7.43

Sam Wills

Oak Lodge

8

7.46

Henry Bargester

Oaklands

9

7.47

George Brindley

Wickham Common

10

7.48

Jack Thomson

St David’s

11

7.50

Ross Murray

St Marys

12

7.50

Nathan Brown

Oak Lodge

13

7.51

Steven Peares

Oak Lodge

14

7.51

Dominic Grimshaw

Pickhurst

15

7.54

Jamal Williams

Alexandra

16

7.55

Alex Okla

Wickham Common

17

7.57

Thomas O’Connor

Churchfields

18

7.58

Aidan Hayes

St Marys

19

8.01

Tom Edwards

St Marys

20

8.02

Alfie Mercer

Pickhurst

21

8.03

Jack Robertson

Oak Lodge

22

8.05

Louis Parkinson

Parish

23

8.07

James Larman

St Davids

24

8.08

Daniel Keeley

St Marys

25

8.10

Luke Russell

Wickham Common

26

8.10

Alfie Bean

Royston

27

8.10

George Letchford

Parish

28

8.10

Bradley Bateup

Oak Lodge

29

8.11

Joseph Howell

Pickhurst

30

8.13

Daniel Weels

Pickhurst

31

8.14

Mehmet Pivo

St Davids

32

8.14

Elliot Miles

Balgowan

33

8.15

Daniel Thompson

Wickham Common

34

8.15

Joe Gold

Highfield

35

8.21

Tomas Farrell

Oak Lodge

36

8.21

Regan Charles-Cook

Alexandra

37

8.22

Harley Francis

Hawes Down

38

8.22

Harry Fozz

Oak Lodge

39

8.23

Josh Chambers

Highfield

40

8.27

 

 

41

8.29

 

 

42

8.32

Daniel Tickner

Highfield

43

8.34

Oliver Burnley

Clare House

44

8.36

Robert Langdon

Pickhurst

45

8.39

Gavin Benson

Warren Road

46

8.39

Miles Braithwaite

Hawes Down

47

8.41

Oliver Salt

Valley

48

8.43

Sam Mordoralt

Oaklands

49

8.45

Michael Jones

Wickham Common

50

8.45

Connor Doddy

Churchfields

Position

Time

Name

School

51

8.45

Jon Pairman

Edgebury

52

8.45

Robbie Longhurst

Balgowan

53

8.51

Matthew Hope

Highfield

54

8.51

Nicholas Thompson

Wickham Common

55

8.51

Billy Parrott

Oak Lodge

56

8.58

Jack Garvin

Clare House

57

8.59

Angus McManus

Highfield

58

9.03

Warwick Picozzi

Wickham Common

59

9.06

Darren Wade

Balgowan

60

9.09

 

 

61

9.10

Greg Candle

St Georges

62

9.10

Paul Edmonton

Warren Road

63

9.10

Charlie Jones

Balgowan

64

9.10

Stefano Leene

Oak Lodge

65

9.11

Miles Walters

Oak Lodge

66

9.11

Jack Jeffrey

St Pauls Cray

67

9.11

Tommy Speed

Edgebury

68

9.11

David Jones

Oak Lodge

69

9.14

Charlie Blackmore

Warren Road

70

9.14

David Burn

Oak Lodge

71

9.14

Scott Jenkins

Highfield

72

9.16

Thomas Oxley

Warren Road

73

9.16

Adam Benwell

Hawes Down

74

9.16

Mark Drew

Oak Lodge

75

9.19

Richard Kubnig

Oak Lodge

76

9.21

Dan Nolan

St Josephs

77

9.21

Lewis Fraser

Churchfields

78

9.21

 

 

79

9.21

Finn Bryan

Oak Lodge

80

9.25

James George

 

81

9.25

Richard Boughton

Oak Lodge

82

9.25

Harry Crist-Jeal

St Georges

83

9.30

Edward Caunce

Highfield

84

9.30

Sam Fishlock

Clare House

85

9.30

Alfie Bennett

Keston

86

9.35

George Rebus

Oak Lodge

87

9.35

Charlie Bishop

Keston

88

9.35

Michael Bartley

St marys

89

9.35

David Cole

Highfield

90

9.37

 

 

91

9.40

 

 

92

9.40

Jordan Souter

Wickham Common

93

9.40

Josh Dowding

Oak Lodge

94

9.40

Robert Churchus

Keston

95

9.43

Patrick Reffell

St Marys

96

9.43

Oliver Goode

St Marys

97

9.43

Harry Reece

Clare House

98

9.48

Chris Shoppee

Balgowan

99

9.48

 

 

100

9.48

Bradley Parkhurst

Parish

         

Position

Time

Name

School

101               

9.48

Jonathan Holmes

Clare House

102               

9.49

Liam Mouncer

St Georges

103               

9.51

Oscar Dixon

Highfield

104               

9.51

Samuel Fergusson

St Davids

105               

9.51

 

 

106               

9.55

 

 

107               

9.55

Jack Moy

Oak Lodge

108               

9.55

Joseph King

St Marys

109               

9.55

Michael Flannery

St Josephs

110               

9.59

Kieran McWilkes

St Marys

111               

9.59

Cameron Kelleher

St Marys

112               

9.59

James Sams

Wickham Common

113               

10.04

 

 

114               

10.04

Harrison Bray

Parish

115               

10.04

Jamie Eltham

Oak Lodge

116               

10.06

Floyd Njoroge

Parish

117               

10.09

 

 

118               

10.09

George Anderson

Alexandra

119               

10.09

 

 

120               

10.10

Toby Sherman

Alexandra

121               

10.11

Ben Cheung

Oak Lodge

122               

10.11

Rushan Holness

Churchfields

123               

10.11

George Butler

Balgowan

124               

10.13

Joe Spencer

Balgowan

125               

10.19

Matthew Harris

Oak Lodge

126               

10.19

Charlie Mills

Warren Road

127               

10.19

Joseph Berry

Oak Lodge

128               

10.21

Charlie Wooton

Hawes Down

129               

10.25

Joey Jarrett

Balgowan

130               

10.30

Dan O’Dowd

St Josephs

131               

10.30

Joe Nolan

St Josephs

132               

10.30

Tomas Mann

Clare House

133               

10.30

Ryan Sidwell

Oak Lodge

134               

10.33

James Teoderescu

Oak Lodge

135               

10.33

Richard Harrington

Oak Lodge

136               

10.33

Max Brindley

Wickham Common

137               

10.35

Laurence Stevenson

Balgowan

138               

10.41

James Huxley

Wickham Common

139               

10.41

Bradley Gleeson

Valley

140               

10.41

Jack Sealy

St David’s

141               

10.41

Simon Yales

St Marys

142               

10.43

George White

Highfield

143               

10.43

 

 

144               

10.43

Max Campbell

Oak Lodge

145               

10.45

Sam Fletcher

Balgowan

146               

10.45

Chris Short

Oak Lodge

147               

10.45

Jordan Deane

Hawes Down

148               

10.45

Cullan Wickes

St Paul’s Cray

149               

10.47

Samuel Elston

Warren Road

150               

10.47

William Berry

Clare House

         

Position

Time

Name

School

 

151               

10.49

 

 

152               

10.49

Connor Dobson

Valley

153               

10.49

 

 

154               

10.49

Will Mayes

St Davids

155               

10.52

 

 

156               

10.52

Matthew Hope

Oak Lodge

157               

10.52

Callum Nicol

Clare House

158               

10.54

 

 

159               

10.54

Alex Mulloy

Clare House

160               

10.54

Burak Dermibag

Hawes Down

161               

10.58

Harry Baxley

Clare House

162               

10.58

Thomas King

St Marys

163               

10.59

 

 

164               

11.02

Luke E Brown

Edgebury

165               

11.02

Charlie Rizzofero

Edgebury

166               

11.02

Jack Colegate

Highfield

167               

11.05

 

 

168               

11.07

Jack Clark

Clare House

169               

11.08

 

 

170               

11.09

Jack Reece

Clare House

171               

11.12

Connor Barnes

Balgowan

172               

11.14

Daniel Murray

St Marys

173               

11.18

 

 

174               

11.18

 

 

175               

11.18

Josh Bailey

Alexandra

176               

11.19

George Wilmore

St Anthonys

177               

11.19

Scott Richardson

Warren Road

178               

11.22

 

 

179

11.22

Gabriel Evans

Highfield

180

11.25

Daniel McMillan

Oaklands